Slemmestad IF

Kontaktinfo

Kontaktinfo

 

Styret    Navn Tlf E-post
Leder    LEDIG    
Leder Sportslig utvalg   Tommy Nilsen 94 26 68 83 tommy.nilsen1@altiboxmail.no
Kasserer   Christer Enersen   kasserer@slemmestadhandball.no
Dommer kontakt   Anna Løken 45 23 65 90 anna.loken@hotmail.com
Sekretær   Heidi Høgelid Mayi   heidi.mayi@gmail.com
Tematrening ansvarlig   Helen Riber 93 42 33 37 helen.riber@gmail.com
Kioskansvarlig   Siv A. Øien 92 45 61 31 siv.a.oien@combitel.no
Arrangøransvarlig med Banedagbok   Siv Anne Aas 41 35 31 01 sivanneaas@live.no
Klubbverv        
Sportslig utvalg   LEDIG    
Sportslig utvalg   Lene Kjeldsaas 99 00 75 24 lene.kje@online.no
Fairplay ansvarlig   Anna Løken 45 23 65 90 anna.loken@hotmail.com
Rekrutteringsansvarlig   LEDIG    
Beachbane ansvarlig        
Web ansvarlig   Tore Sundby 90 10 46 60 webmaster@slemmestadif.no
Materialforvalter   Tore Sundby 90 10 46 60 materialforvalter@slemmestadhandball.no
Andre        
Slemmestadhallen   Mats Angefuhr 99 10 81 29 mats@halldrift.no
Klubbhuset Utleie   Damegruppa 99 45 16 12  
Leder Slemmestad IF   Tomas Karlsen 95 15 13 26 leder@slemmestadif.no
Forretningsfører   Hilde Pedersen 47 64 95 37 okonomi@slemmestadif.no
Medlemskap       medlemskap@slemmestadif.no
Lagene        
         
J03        
Trener    Lene Kjeldsaas

99 00 75 24

lene.kje@online.no
Lagleder   Reidun F. Sunde   reid-sun@online.no
J04        
         
Lagleder   Lis Darby Dissing 92 81 71 06 ldarbyd@outlook.com
J05        
Trener   Tore Glomseth Rauland  97 51 09 09 t-raulan@online.no
Trener   Hedda Marie Svee 95 15 52 52 hedda.svea@icloud.com
Lagleder   Tore Sundby 90 10 46 60 gudfaren@t-sundby.com
J06        
Trener   Svein Erik Johansen 91 37 68 07
 
Lagleder/trener   Synnøve Brendryen 90 62 02 00 synnove.brendryen@gmail.com
J07       sifhandball2007@gmail.com
Hovedtrener   Linn Forberg 91 99 49 10 linnforberg@hotmail.com
Trener        
Lagleder   Trine Moksnes 92 23 33 90 tribrmok@online.no
G08        
Trener   Vibeke B Jensen 92 01 86 84 vbraein@online.no
Lagleder   Randi Merete Tangstad 90 84 69 50  rmtangstad@hotmail.com
J08        
Trener   Mariane Røgeberg 47 37 78 36 marianne.roegeberg@dfds.com
Trener   Linn Elisabeth Sveum 90 91 13 15 linnsveum@gmail.com

Lagleder

  Mariann Granlund 90 77 32 48 marianngranlund@hotmail.com

J09

       
Trener   Hedda Svee 95 15 52 52 hedda.svea@icloud.com
Trener   Cecilie Brown 48 00 46 68  
Lagleder   Irene Skaar Massoumi 47 26 91 98 irenesm@me.com

J10

       
Trener   Kristine Høydahl   kristine.hoidahl@gmail.com
Lagleder   Irene Skaar Massoumi 47 26 91 98 irenesm@me.com
   

Cecilie Brown

48 00 46 68  
         

 

Slemmestad IF                                                                                                                                
Skolebakken 10                                                          Bank:    2220 18 18358                                             e-post: leder@slemmestadif.no
3470 SLEMMESTAD                                                   Org.nr:  983 299 296                                                 Klikk her for kart til oss  

 

                                                   

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift